Home Vijesti Bijeljina Tkd Jopa na “Sokol openu” osvojio 26 medalja

Tkd Jopa na “Sokol openu” osvojio 26 medalja

0
113

U subotu je u Bijeljini održan, deveti po redu, međunarodni taekwondo turnir “Sokol open”. Takmičari bijeljinskog kluba Jopa osvojili su 26 medalja.

Na “Sokol openu” učestovalo je 350 takmičara iz Hrvatske, Makedonije, Srbije i BiH, a takmičenje se održalo u svim uzrasnim kategorijama, od pjetlića do seniora. “Naš taekwondo klub učestovao je sa 28 takmičara i od toga je osvojio 26 medalja, što je veliki uspjeh za naš klub. Osvojili smo 8 zlatnih, 9 srebrnih i 9 bronzanih medalja, zatim dva pehara za ukupne plasmane, drugo mjesto u vrtićancima i treće u mlađim kadetima.

Luka Bodirogić je proglašen za najboljeg mlađeg kadeta na turniru”, rekao je Svjetlan Vujadinović, trener tkd kluba Jopa.
-Vujadinović je naveo da su na ovom turniru pokazali da imaju dobre takmičare, i da se u taekwondo Jopa dobro i kvalitetno radi sa djecom.
Taekwondo klub Jopa vrši upis novih članova, svi zainteresovani mogu da se jave na
kontakt telefon :066/537 360!
Diplomirani Licencirani trener Svjetlan Vujadinović Jopa. Crni pojas 4 dan!

IZVOR: bijeljina danas